Arató Krisztián fodrász világbajnok

Arató Fodrász Akadémia

OKJ-s gyakorló fodrász képzés 1 550 órában Arató Krisztián világbajnok mesterfodrász és a Corvin Köz Oktatási Központ együttműködésével (Gyakorló fodrász - OKJ szám: 52 815 01)

Egyénre szabott, emelt szintű fodrászképzés Arató Krisztián világbajnok mesterfodrász személyes irányításával.

Az Arató Akadémia erőssége a gyakorlatorientált, kis létszámú, egyedi igényekhez igazodó, személyes figyelmen alapuló oktatásban áll, amely során a tanulók a magabiztos technikai tudás megszerzése mellett, teljes képet kapnak egy fodrászszalon működéséről. Fodrászképzésünk célja, hogy olyan önálló szakembereket képezzünk, akik képesek megújulni és lépést tartani a divat állandóan változó világával. Tanulóink és végzett hallgatóink hazai és nemzetközi eredményei bizonyítják, hogy jó úton járunk.

Költségek

A gyakorló fodrász képzés költsége: 850.000 Ft, mely összeg tartalmazza a köztes gyakorlati vizsgák díját, de az OKJ-s szakképesítő vizsga díját (40.000 Ft) nem tartalmazza.
Részletfizetési lehetőség van.

Az államilag elismert fodrász szakképesítő bizonyítvány mellé Uniós végzettséget igazoló EUROPASS bizonyítvány igényelhető.

A tanulók saját munkaruháikban, saját kéziszerszámaikkal, anyagaikkal dolgoznak és munkáikhoz a gyakorlati időre a tanmenetnek megfelelő számú saját modellt biztosítanak. Az Arató fodrásziskola segítséget nyújt a szükséges anyagok és eszközök kedvezményes áron való beszerzéséhez.

Speciális, 20 hónapos, egyedi igényekre szabott tanfolyam esetén

A képzés időtartama 20 hónap. Teljes költsége: 1 500 000 Ft.

Images box 01 Images box 01 Images box 01 Images box 01 Images box 01 Images box 01 Images box 01 Images box 01 Images box 01 Images box 01 Images box 01 Images box 01
Arató Fodrásziskola